Tak už přišel ten nejkrásnější měsíc v roce. Začátkem prosince děti vyráběly čerty – někteří čertíci byli roztomilí, někteří strašidelní.

Samozřejmě nesměl chybět Mikuláš. Potom se vše zklidnilo a začal krásný adventní čas. A tak se děti pustily do malování andělů. Ty se jim opravdu povedli. Závěr měsíce jsme si nechali na výrobu vánočních přání. Každý si mohl vybrat, jaké chtěl a kolik jich potřeboval. Největší překvapení bylo pro všechny děti ve středu, kdy jsme po návratu z oběda našli v družině dárky od Ježíška. Všechny děti slíbily, že se k hračkám budou chovat pěkně a Ježíškovi poděkovaly zazpíváním koled.

Dětem, rodičům a všem blízkým přejeme krásné a pohodové Vánoce a do nového roku hodně zdraví, pohody a klidu.