Aktuální události

  • UPOZORNĚNÍ - tel. kontakt po dobu rekonstrukce

    Během letních prázdnin probíhá v budově základní školy rekonstrukce elektroinstalace. Z toho důvodu nebudou funkční pevné telefonní linky. V případě potřeby lze volat na mobilní telefony: Ředitelna: 606 623 587 Hospodářka školy: 722 920 713 Děkujeme za pochopení.

  • 28. 6. – Krásné prázdniny všem dětem, rodičům a pedagogům naší školy

    Všem žákům, rodičům, učitelům i zaměstnancům naší školy přejeme příjemnou relaxaci, plno krásných chvil a úchvatných zážitků v překrásném čase hlavních prázdnin a v září zase N A S H L E D A N O U !

Všem žákům, rodičům, učitelům i zaměstnancům naší školy přejeme příjemnou relaxaci, plno krásných chvil a úchvatných zážitků v překrásném čase hlavních prázdnin a v září zase N A S H L E D A N O U !