• Obrázek školy
  • Učebna Výtvarné výchovy
  • Dopravní hřiště v areálu školy

Aktuální události

Od 12. 4. 2021 je umožněna osobní přítomnost ve škole při vzdělávání dětem – předškolákům v mateřských školách – ve skupinách max. 15 dětí, a také žákům 1. stupně základní školy systémem rotační výuky – v týdnu od 12. do 16. 4. 2021 budou ve škole žáci tříd I.A, II.A, III.A, IV.A a V.A., čtěte dál....

v dalším týdnu od 19. do 23. 4. 2021 budou ve škole žáci tříd I.B, II.B, III.B, IV.B a V.B.

Takto se budou žáci 1. stupně střídat po týdnech. V týdnu, kdy nebudou ve škole, bude probíhat distanční vzdělávání.

- zde jsou k dispozici Pravidla pro provoz a ochranu zdraví v ZŠ a MŠ České Velenice v období od 12. 4. 2021

Odkaz na názorné video k realizaci  testů pro žáky a předškoláky je dostupný v Pravidlech pro provoz... výše.