21. a 22. května 2019 proběhla pro žáky 1. stupně výtvarná soutěž na téma „Barevná krása květin“. Zájemci z jednotlivých tříd se sešli ve školním atelieru a po dobu několika odpoledních hodin trpělivě vytvářeli svá díla.

Tento outdoorový sportovní závod je terénní běh v délce od 2 do 6 kilometrů, podle věkových kategorií.

Společnost dm drogerie markt s.r.o. připravila pro preventivní program „Veselé zoubky“ soutěž o nejlepší projekt na téma „Prevence zubního kazu“.

Školní výlet VII. třídy proběhl 11. června a směřoval do Plzně.

5. června se konalo tradiční utkání deváťáků proti výběru kantorů ve volejbale.

Ve čtvrtek 30.května se na školním hřišti konal již 34.ročník školní lehkoatletické olympiády žáků druhého stupně. Žáci závodili v tradičních disciplínách, v běhu na 60m,ve skoku do výšky a do dálky, ve vrhu koulí a hodu míčkem ,ve vytrvalostních bězích a v závodě štafet na 4x60m.

V pátek 31.května 2019 se na školním hřišti konal již 34.ročník školní lehkoatletické olympiády žáků prvního stupně. Žáci závodili v těchto disciplínách: v běhu na 50m,ve skoku do dálky, v hodu míčkem     a ve vytrvalostních bězích.