Ve čtvrtek 30.května se na školním hřišti konal již 34.ročník školní lehkoatletické olympiády žáků druhého stupně. Žáci závodili v tradičních disciplínách, v běhu na 60m,ve skoku do výšky a do dálky, ve vrhu koulí a hodu míčkem ,ve vytrvalostních bězích a v závodě štafet na 4x60m.

Celkovými vítězi v mladší kategorii se stali Damián Kotrba se ziskem 59 bodů a Lucie Nýdlová se ziskem 52,5 bodu. V kategorii starších žáků zvítězil Jan Koranda se ziskem 46,5bodu a Magdalena Jandová s 50 body.

Nejleší třídou v kategorii mladších žáků je 7.tř před 6.A a 6.B,mezi staršími pak vyhrála 9.tř. před 8.tř.

Výsledky:

 

Mladší

         

Starší

       
 

Skok daleký

                   

1.

Kotrba

472cm

 

Kicová V.

370cm

 

Dan

502cm

 

Jandová M.

418cm

2.

Souček

464cm

 

Nýdlová L.

366cm

 

Koranda

475cm

 

Kropíková

404cm

3.

Lukáš Nguyen

398cm

 

Havlová L.

358cm

 

Jindra

460cm

 

Skřivanová

398cm

                       
 

60m

                   

1.

Kotrba

7,90s

 

Nýdlová L,

8,96s

 

Koranda

7,70s

 

Jandová M.

8,62s

2

Souček

8,48s

 

Kicová V.

9,25s

 

Jindra

7,95s

 

Skřivanová

8,74s

3

Horváth

8,64s

 

Havlová L.

9,36s

 

Dan

8,09s

 

Kropíková

9,05s

                       
 

Skok vysoký

                   

1

Piskáček

145cm

 

Havlová L.

118cm

 

Sípal

150cm

 

Kropíková

135cm

2

Kotrba

145cm

 

Hartlová

110cm

 

Kronika

147cm

 

Jandová M.

135cm

3

Souček

130cm

 

Violová

110cm

 

Dan

140cm

 

Zlamšídlová

130cm

                       
 

Hod míčkem

         

Vrh koulí

       

1

Gábor

58,20m

 

Tranová Z.

25,88m

 

Žalud

11,00m

 

Šupáková

9,02m

2

Kotrba

54,83m

 

Nýdlová L.

24,84m

 

Dan

10,10m

 

Skřivanová

8,76m

3

Horváth

45,49m

 

Smolková

24,50m

 

Janda

9,53m

 

Kropíková

8,40m

                       
 

1000m

   

600m

   

1500m

   

800m

 

1

Kotrba

3:25

 

Nýdlová L.

2:07

 

Přibyl P.

5:33

 

Skřivanová

3:01

2

Horváth

3:38

 

Žiaková

2:18

 

Koranda

5:58

 

Jandová M.

3:06

3

Souček

3:48

 

Havlová L.

2:25

 

Gabčo

5:59

 

Kropíková

3:14

                       
 

Štafeta 4x60m

                   

1

7.tř

33,61s

 

7.tř

38,98s

 

9.tř"A"

31,83s

 

8.tř

35,44s

2

6.B

37,55s

 

6.A

39,54s

 

8.tř"A"

33,25s

 

9.tř

36,53s

3

9.A

39,24s

 

6.B

49,37s

 

9.tř"B"

34,65s

     
             

8.tř"B"

36,34s

     

 

Za organizátory akce O. Stellner 

 

Fotografie ke shlédnutí v nabídce  Fotografie ZŠ