V pátek 31.května 2019 se na školním hřišti konal již 34.ročník školní lehkoatletické olympiády žáků prvního stupně. Žáci závodili v těchto disciplínách: v běhu na 50m,ve skoku do dálky, v hodu míčkem     a ve vytrvalostních bězích.

Celkovými vítězi kategorie 1.-3. tříd se stali Adam Škerlecz z 2.B se ziskem 48 bodů a Anna Průšová ze 3.A se ziskem 41 bodů. V kategorii 4.a5. tříd zvítězil David Koželuh z 5.B se ziskem 44 bodů a Barbora Dvořáčková z 5.B se 42 body.

Nejlepší třídou v kategorii 1.-3. tříd je třída 2.B před 1.B a 3.A, v kategorii 4.a5. tříd vyhrála 5.B před 5.A a 4.A.

Výsledky:

1.ročník

                       Dívky                                     Chlapci

BĚH 50 M

1. místo           Štefanová Viktorie       1.B               Schicker Danie     1.B

2. místo           Šlefrová Eva                 1.A             Brand Richard         1.B

3. místo           Štefanová Daniela      1.B               Císař Vojtěch       1.B

BĚH 200 M

1. místo           Šlefrová Eva                 1.A               Kica Kristián            1.A

2. místo           Štefanová Viktorie       1.B                 Schicker Daniel        1.B

3. místo           Balážová Adéla             1.A                 Bednář František       1.A    

SKOK DALEKÝ

1. místo           Němcová Tereza           1.A                 Brand Richard         1.B

2. místo           Štefanová Viktorie       1.B                 Kica Kristián          1.A

3. místo           Štefanová Daniela         1.B                 Bednář František     1.A  

HOD MÍČKEM

1. místo           Balážová Adéla             1.A               Kica Kristián            1.A

2. místo           Šlefrová Eva                 1.A               Schicker Daniel        1.B

3. místo           Štefanová Viktorie       1.B                 Nguyen Ga Bao      1.B

2.ročník

                       Dívky                                     Chlapci

BĚH 50 M

1. místo           Širá Lucie                     2.B               Škerlecz Adam       2.B

2. místo           Maierová Dana             2.A               Břenek David         2.B

3. místo           Le Mai Anh                 2.B               Horváth Roman     2.B

BĚH 200 M

1. místo           Maierová Dana             2.A             Škerlecz Adam         2.B

2. místo           Širá Lucie                     2.B              Břenek David           2.B

3. místo           Le Nhu Anh                 2.B             Maier Josef               2.B

 

Fotografie ke shlédnutí v nabídce  Fotografie ZŠ