Ve středu 10.4.2019 a ve čtvrtek 11.4.2019 proběhlo školní kolo v kopané McDonald´s Cup.

Na školním hřišti sehrály ve středu své zápasy všechny třídy 1.-3. ročníku, ve čtvrtek se utkaly třídy 4. a 5. ročníku. Každá třída si vytvořila družstvo (8-14 chlapců a děvčat). Každé družstvo mělo odlišnou barvu triček. Zápasy se hrály 2x5 minut v kategorii 1.-3. ročník a 4.a 5. ročník. Nejprve proběhly zápasy mezi třídami v ročníku. Vítězné třídy postupovaly do dalších zápasů. Hrálo se na vítězství, v případě remízy se kopalo 5 penalt. Rozhodčími byli žáci 8. ročníku – David Holý, Vojtěch Jabůrek a Samuel Gabčo. Všichni účastníci obdrželi sladkou odměnu a diplomy.

Celý turnaj se hrál za účasti mnoha diváků z řad třídních učitelek, rodičů a kamarádů, kteří svým fanděním podporovali naše malé sportovce.  

 

Výsledky: 1.-3. ročník                             4.-5.ročník

                 1.místo: 3.A                           1.místo: 5.B

                 2.místo: 2.B                           2.místo: 4.B

                 3.místo: 1.A                           3.místo: 5.A

              

                                                                                           Zemánková Jana