31. března se trojice statečných matematiků (Wennuo Wang "Jana"- VI.B, Wenshuo Wang "Oto" - VII.B a Phi Hoang Nguyen "Lukáš" - VIII.B) vydala do školy, aby změřili síly s nástrahami a záludnostmi královny věd v okresním kole matematické soutěže.

Řešili, a vyřešili!,  3 zapeklité úlohy. Kdo si to někdy nezkusil, netuší, jak vyčerpávající takové matematické úlohy mohou být.  Každá úloha je oceněna 3 body. Aby se řešitel mohl prohlásit za úspěšného řešitele okresního kola, musí získat min. 9 bodů.

Skvělých výsledků dosáhli všichni naši reprezentanti: Wennuo Wang - 1. místo, úspěšný řešitel, Wenshuo Wang - 3. místo, úspěšný řešitel a  Phi Hoang Nguyen skončil na děleném 1. místě.

Všem děkujeme a gratulujeme!

Přejeme hodně štěstí v příštím ročníku.

Vysoce oceňujeme ochotu věnovat se ve svých volných chvílích řešení opravdu obtížných úloh a děkujeme za podané výkony.

Za organizátory P. Cehák