Náš tým - "Jo" - ve složení Eva Bjelová, Tereza Hanková, Vojtěch Jabůrek a Ondřej Sípal postoupil do finále BRLOHu - Brněnské logické hry.
 
Soutěž je určena pro týmy tvořené žáky základních škol a žáky odpovídajících ročníků nižších gymnázií. Každý tým smí mít nejvýše čtyři členy. úkolem je v každém kole nalézt odpověď na 10 logických úloh. Kola jsou 3. Do malého finále postoupí ty týmy, které v každém kole vyřeší alespoň 6 úloh nebo celkově vyřeší alespoň 20 úloh. Do finále postupuje 20 nejlepších týmů ze základních škol a 20 nejlepších týmů z gymnázií po malém finále.Konat se bude ve středu 4. 12. na půdě CEITECu Masarykovy univerzity v Univerzitní kampusu v Bohunicích.
 
"Jo" postoupil do finále. Jako celkově 37. (na počátku soutěžilo více než 500 týmů, v malém finále 219), mezi základkami skončili 13. ze 74. v malém finále, v rámci jihočeského kraje (ZŠ a gymnázia dohromady) 3. ze 17. v malém finále.