22. 12.  celá škola (žáci i učitelé) již tradičně zpívala vánoční koledy na schodišti ZŠ v překrásné adventní náladě...

Dne 19. 12. 2017 se v tělocvičně naší školy uskutečnila vánoční taneční soutěž pro zájemce ze 4. – 9. třídy. Soutěže se nakonec zúčastnily taneční skupiny ze 4. – 8. třídy.

Jako již tradičně i letos, tentokrát ve středu 21. prosince, proběhlo krásné vánoční Zpívání v kostele.

20. 12. v časných ranních hodinách vyrazili šesťáci na tradiční fyzikální akci - exkurzi do Národního technického muzea v Praze-v doprovodu p.uč. Stellnera a p. uč. Ceháka.

13. 12. 2016 se devátá třída vypravila do Veletržního paláce v Praze.

S příchodem poslední předvánoční hodiny jsme se věnovali tradiční české vánoční zábavě z oblasti fyziky pevných látek, fázových přechodů a termiky.

Ve dnech 7. a 8. 12. 2016 navštívilo naší školu Mobilní planetárium z Brna.

Jako každý rok i letos nevynechal na své pouti za hodnými i nevycválanými dětmi Mikuláš naši školu.

2. 12. Navštívili někteří naši žáci českovelenické Muzeum a galerii.