Žáci 9. třídy vyrazili 11. prosince 2019 do Prahy. Jejich cílem byl Veletržní palác – Národní galerie.

19. prosince se 18 mladých fyziků pod vedením p. uč. Cehákové vydala do Prahy, aby navštívili NTM Praha a trošku nasáli z adventní nálady pražského centra.

Velkého úspěchu dosáhl náš tým, který si zvolil jméno "Jo", ve složení Eva Bjelová, T. Hanková, V. Jabůrek a O. Sípal. V této náročné, logické soutěži obsadil v celorepublikovém finále v areálu Ceitec Brno skvělé 5. místo mezi základními školami.

Jako každý rok i letos 5. 12.  nevynechal na své pouti za hodnými i nevycválanými dětmi Mikuláš naši školu.

20. 12.  celá škola (žáci i učitelé) již tradičně zpívala vánoční koledy na schodišti ZŠ v překrásné adventní náladě...