12. října měli žáci 9. ročníku možnost navštívit Burzu škol v Třeboni a zároveň využili pozvání SŠ Třeboň k exkurzi na den otevřených dveří.

 

Po příjezdu do Třeboně nejprve naši deváťáci a část osmáků absolvovali informační smršť na burze škol, kde se jim představovaly školy z blízkého i vzdálenějšího okolí. Při té příležitost proběhla i menší  módní přehlídka, což jistě mnohé zaujalo.

Poté jsme přešli do blízkého areálu SŠ, kde se nejprve rozdělili chlapci a děvčata do samostatných skupin a pak obě skupiny absolvovaly rozdílný program exkurze-kluci se seznámili s dílnami a učebními obory (zejména) pro ně - automechanik a opravář zemědělských strojů. Dívky neviděly dílny, zato si prohlédly prostory školy a seznámily se s obory především malování a broušení skla. Příjemnou průvodkyní nám byla Lucie Boháčová, naše bývalá žákyně a sportovkyně.

 

 

doprovod M. Ceháková a P. Cehák