Do  školy nastoupí od pondělí 4. 1. 2021 na povinnou prezenční výuku  žáci 1. a 2. tříd, pro ostatní žáky je opět připravena distanční výuka

Usnesením vlády ČR č. 1377 o přijetí krizových opatření ze dne 23. 12. 2020  je provoz základní školy od 4. 1. 2021  do 10. 1. 2021 omezen tak, že povolena přítomnost pouze žákům prvních a druhých ročníků. Pro ostatní žáky probíhá vzdálená výuka, je možná individuální konzultace (1 žák x 1 učitel).

 

 

 

Usnesením vlády ČR ze dne 12. 10. 2020 a následujících je základní škola od 14. 10. do odvolání pro všechny žáky uzavřena. Všechny třídy mají distanční výuku. Probíhá přes MS Teams, zadání jsou zveřejňována na stránkách školy. V případě problémů s online výukou (technické, jiné) po domluvě s tř. učitelem, učitelkou je možné využít alternativní způsob zadávání a odvezdávání práce-např. vyzvednutím materiálů u tř. učitele ve škole a opětovné vrácení.

 

Škola má k dispozici pro potřeby žáků  SIM karty do mobilních telefonů s datovým tarifem na 3 měsíce zdarma (po té se dá tarif ukončit).

Bližší informace - zde Datové tarify pro žáky. Rodiče, kteří mají zájem o využití této nabídky, se další informace (a případný kód k tarifu) dozví v kanceláři školy.

Od 2. 11. rozšiřujeme distanční "online" výuku i pro další ročníky. Především pro rodiče přikládáme jednoduchý, stručný návod- jak se přihlásit školním účtem k Office 365, jak nainstalovat a používat MSTeams - zde -

Další návod - Jak přiložit k zadání Teams soubor - 

Plán distančního vzdělávání pro školní rok 2020/2021 je zde -