Informace zde uváděné jsou především pro potřeby rodičů. Pokud nemají žáci možnost používat online prostředky pro výuku, kontaktujte tř. učitele a domluvte se na způsobu řešení vzniklé situace, ev. možnostech předávání a odevzdávání úkolů apod.

Ve středu 18. 11. se (snad) sejdeme...

Úkoly pro vzdálenou výuku od 9. 11. do 13. 11. 2020 – 2.A

Český jazyk – učebnice str. 30,31, 32 – ústně

- písemně do Čj Š cv.1. str. 30

- písemně do Čj Š cv 1. str. 31 - vláček č.2 – vypsat slova

a očíslovat podle abecedy

PS – str.22

Písanka - str. 22,23

Matematika - str.47,48,49

Děkuji.

Úkoly pro vzdálenou výuku od 2. 11. do 8. 11. 2020 – 2.A

Český jazyk – PS str.21…potom cv.1. přepsat do Čj – Š

Písanka – str.20,21

Čtení – pokud mají Čítanku (každý si ji nevzal domu), tak články o podzimu,

jinak pokračují ve své četbě (do konce 1. pololetí mají přečíst 2 knížky)

Matematika – str.44- VYNECHAT !!!

str.45 - úvod do čísel v oboru do 100

Kontakt:

Vážení rodiče,

děti mají vše, co mají splnit doma, označené, a zároveň jsem posílala průvodní dopis.

14.10. - 23.10.

- učebnice str. 28,29 - ústně

- do sešitu písemně uč. str.28, cv. 1.

PS - str.19,20

Vše se týká učiva Druhy vět. Měly by stále procvičovat abecedu.

Písanka

- str.16,17,18,19

- PS str. 38,39,40,41,42,43

Je to procvičování + - do 20 s přechodem desítky.

Prvouka

- v MDK(Moje druhá knížka)nakreslit obrázky k myšlenkové mapě PODZIM

- rozhlížet se po krajině, jak se barví;-)

Čtení

PROSÍM, hlavně si s dětmi čtěte(stačí každý den kousek, ale potřebují vaší kontrolu)

- mají Malého čtenáře, čítanku a mají si číst svou knihu, kterou nám donesou ukázat.

NEMUSÍTE MI NIC POSÍLAT, všechno si společně projdeme po návratu. Jen pro zajímavost můžete vyfotit ten obrázek z Prvouky.

Všem rodičům děkuji, že s dětmi zadané DÚ projdete a budu věřit a těšit se, že se brzy s dětmi uvidíme.

Tel.č. máte v ŽK a uložené v mobilech od jara...kontakt na mail :  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.