Ve středu 18. 11. se (snad) sejdeme...

Úkoly a práce jsou zadávány především prostřednictvím MS Teams. Není-li uvedeno jinak, odevzdávejte úkoly přes Teams. Informace zde uváděné jsou především pro potřeby rodičů. Pokud nemají žáci možnost používat online prostředky pro výuku, kontaktujte tř. učitele a domluvte se na způsobu řešení vzniklé situace, ev. možnostech předávání a odevzdávání úkolů apod.

Úkoly pro vzdálenou výuku od 9. 11. do 13. 11. 2020 – 1.B

Pokračujte ve čtení slabik na str. 33, 34 – udělejte úkoly se srdíčkem

Str. 11, 12, 13 – poslední 2 řádky jsou na diktát písmen

Vypracujte úkoly podle zadání ze str. 36/1-7, str.37/1, 2, str. 38/1-6

Úkoly na str. 17, 18, 19

Od středy 11.11. budou pro děti připraveny ve škole další výukové materiály. Vyzvedávejte si je v dopoledních hodinách za dveřmi hlavního vchodu do školy (zazvoňte). V krabici označené 1.B má každý svoji složku.

S pozdravem J.Havlová

Kontakt:

Úkoly pro vzdálenou výuku od 2. 11. do 8. 11. 2020 – 1.B

Živá abeceda

Stále čtěte všechna písmena do str. 31. Začněte opakovaně nacvičovat čtení slabik s písmenem M na str.32 a splňte úkol označený srdíčkem. Kdo nemá, dodělejte úkoly na str. 30, ze str. 31 udělejte úkol s hvězdičkou.

Písanka

Na prázdnou str. 9 diktujte dětem probraná psací písmena. Dopište str. 10.

Matematika

Udělejte úkoly ze str. 34,35 (nebudete-li něco vědět, vynechejte). V učebnici Psaní číslic dopište str. 4 a 5.

Prvouka

Povídejte si a splňte úkoly ze str. 15, 16. Úkoly označené symbolem Vv dělat nemusíte. Zopakujte s dětmi názvy dnů v týdnu.

Snad se uvidíme co nejdříve ve škole.

Pište mi a volejte, budu ráda.

J.Havlová

Kontakt:

Vážení rodiče, bohužel opět nastala distanční výuka ve škole,

proto zasílám úkoly k vypracování.

Budete-li mít jakékoli dotazy, kontaktujte mě.

Čtěte s dětmi co nejčastěji všechna probraná písmena až do str. 31. Můžete si

zkoušet i čtení slabik, to budeme samozřejmě potom procvičovat ve škole.

Dopište do str. 8

Vypracujte úkoly, které zvládnete až do str. 33

Prvouka

Pozorujte, co se děje venku v přírodě na podzim.

Můžete udělat výrobek z přírodnin, např.

z kaštanů, listů apod.

Vypracované úkoly děti donesou až po návratu do školy.

Všem Vám děkuji za spolupráci a trpělivost s dětmi.