Příměstský tábor při ZŠ České Velenice

Sportovní a pohybové činnosti, hry a soutěže

Termíny:      6. – 10. 8. 2018             13. – 17. 8. 2018

Program:

-          sportovní a pohybové činnosti (vybíjená, přehazovaná, kopaná, volejbal, košíková, florbal, badminton, tenis, soutěže družstev, inline brusle)

-          výlety do přírody v blízkém okolí (hry v přírodě, terčový závod)

-          soutěže, vědomostní a skupinové hry se sportovní tematikou.

Příměstský tábor bude probíhat v areálu ZŠ od 7:30 do 16:00 hodin. K dispozici budou všechna hřiště a sportoviště, učebna s interaktivní tabulí, veškeré sportovní vybavení školy, sociální zázemí.

Strava a pitný režim budou zajištěny v jídelně ZŠ (dopolední, odpolední svačina, oběd).

Cena: 1790,- Kč za týden, pro sourozence sleva 10%, možnost proplacení tábora z fondu zaměstnavatele nebo FKSP.

Personální zajištění: Mgr. Jana Zemánková, Mgr. Oldřich Stellner.

Přihlášky a další informace u p. uč. Jany Zemánkové, tel. 607 836 867, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tábor bude uskutečněn při minimálním počtu 15 žáků.

Počet dětí je limitován, upřednostněni budou dříve přihlášení.