Nastal červen - poslední měsíc tohoto školního roku. A protože se všichni již těšíme na prázdniny, zkrátili jsme si tuto dobu různým malováním a tvořením na téma - Na celém světě jsou děti.

     Z ruliček a barevných papírů jsme postavili krásné hrady a zámky. Z tvrdého kartónu jsme vyrobili nádherné pantofle. Nezapomněli jsme ani na svátek tatínků a vytvořili jsme pro tatínky přáníčko, papírovou košili a tatínkův portrét.

     Také jsme dolepovali zvířátka, která žijí na louce, skládali krychle do požadovaných tvarů a také jsme podle popisu hádali o kterého kamaráda jde. Zkoušeli jsme i malovat štětcem písmena svého jména, ale nešlo o obyčejné malování rukou, ale malovali jsme legračně nohou.

     Měsíc červen jsme oslavili také společnou návštěvou cukrárny Tomasko v Českých Velenicích, kde jsme ochutnali spoustu vynikajících lahůdek.