12. dubna se trojice statečných matematiků (Wennuo Wang "Jana"- VIII.B,  Michaela Městková a Emma Zibrova  - VII.B ) vydala do J. Hradce, aby změřili síly s nástrahami a záludnostmi královny věd v okresním kole matematické soutěže.

Řešili, a vyřešili,  3 zapeklité úlohy. Kdo si to někdy nezkusil, netuší, jak vyčerpávající takové matematické úlohy mohou být.  Každá úloha je oceněna 6 body. Aby se řešitel mohl prohlásit za úspěšného řešitele okresního kola, musí získat min. 9 bodů.

Skvělých výsledků dosáhly všechny naše reprezentantky: Wennuo Wang - 2. místo - úspěšný řešitel, Michaela Městková - 1. místo  - úspěšný řešitel (18 bodů), Emma Zibrova - dělené 4. místo - úspěšný řešitel!

Všem děkujeme a především gratulujeme! A za rok můžete uspět třeba i vy...

Městková - 1. místo okresní kolo MOWang Wennuo 2. místo okresní kolo MO

 

Přejeme hodně štěstí v příštím ročníku.

Vysoce oceňujeme ochotu věnovat se ve svých volných chvílích řešení opravdu obtížných úloh a děkujeme za podané výkony.

Za organizátory P. Cehák