„Atletický čtyřboj je soutěž pětičlenných družstev žáků druhého stupně ZŠ, kdy do celkového pořadí se počítají čtyři nejlepší výkony v každé disciplíně.

Každý jednotlivý sportovec musí absolvovat čtyři disciplíny, které prověří jeho rychlost, vytrvalost, sílu a šikovnost v disciplínách příslušných jeho věkové kategorii. Každá disciplína je obodována podle vícebojařských tabulek.“

Naše škola vyslala opět 2 družstva žáků a 2 družstva žákyň. Okresní kolo proběhlo v Jindřichově Hradci 16. 5. 2023. Starší žákyně (ve složení B. Dvořáčková, E. Dvořáčková, V. Koutná, M. Součková, V. Nýdlová) vybojovaly bronz. V hodnocení jednotlivců získal stříbro David Koželuh a za děvčata vyhrála bronzovou medaili Markéta Součková. Je vidět, že jindřichohradecký atletický stadion našim atletům opravdu svědčí.

Gratulujeme ke kvalitním výkonům týmů i jednotlivců a děkujeme za reprezentaci školy. 

Jana Vojáčková