Velkého úspěchu dosáhl náš tým, který si zvolil jméno "Jo", ve složení Eva Bjelová, T. Hanková, V. Jabůrek a O. Sípal. V této náročné, logické soutěži obsadil v celorepublikovém finále v areálu Ceitec Brno skvělé 5. místo mezi základními školami.

 

Soutěž probíhal od října ve 3 domácích kolech a následném malém finále. V každém kole museli vyřešit několik opravdu zapeklitých úloh z oblasti šifrování, v malém finále potom vše završili v průběhu 2 hodin, kdy se společně sešli ve škole a mezi 16. a 18. hodinou přemýšleli jako diví a zaslouženě postoupili!

Na počátku soutěže bylo více než 700 týmů z celé ČR. Z nich postoupilo do finále 20 týmů základních škol a 20 týmů gymnázií. A v této konkurenci dokázali vybojovat skvělé umístění.

Velký dík patří paní Hankové, která naštěstí zareagovala na změny ve škole, kdy málem žáci nikam nejeli, a ve svém volné čase je do Brna doprovodila.  Společně tam strávili, jak můžete vidět na fotografiích, krásný úterní večer s návštěvou centra Brna a náročnou středu, kdy ovšem společně slavili těžce vydřený úspěch.

Žákům ze srdce gratulujeme a děkujeme