17. února žáci 4. - 9. ročníku shlédli představení projektu Listování v KC Fénix. Herci zpracovali knihu I. Procházkové Eliáš a babička z vajíčka. Další třídy potom viděli dramatizaci úryvků, ukázek z knihy A. Ježkové Dračí polévka.

S projektem vystoupili L. Hejlík (jeden ze zakladatelů původně budějovického projektu, který právě v jihočeské metropoli začínal po škole svoji kariéru) a  P. Bučková (skvělá brněnská herečka s celosvětovým záběrem aktivit). Představení bylo opravdu "dost dobrý"- cituji několik diváků. Dokázali zaujmout i náročné pubertální a adolescentní diváky- a to je opravdu slušný výkon. Pokud chcete znát bližší informace o projektu a představeních Listování (i pro dospělé s celou řadou skvělých umělců) - navštivte stránky www.listovani.cz.

My se budeme těšit na brzké opakování podobné kulturní akce.