Digitální učební materiály ZŠ a MŠ České Velenice pro 1. stupeň vytvořené v rámci programu EU-Peníze školám

Nabídka

Digitální učební materiál pro 1. stupeň

V olbou v levém menu si můžete vybrat přehled učebních materiálů pro jednotlivé předměty.

Přehled formátů, ve kterých jsou materiály vytvořeny.

- SMART notebook

- soubor pdf (otevřete např. Acrobat readerem)

- MS Word (formáty .doc i .docx)

Soubory a pracovní listy stáhnete kliknutím na následující ikonu. Není-li ikona aktivní nebo není k dispozici, materiál obsahuje ukázky z děl, která jsou "pod" autorským zákonem a je možné je využít pouze pro potřeby výuky. Takové pracovní listy a aktivity není možné volně zpřístupnit. Jsou k dispozici na vyžadání pouze právě pro potřeby výuky. Máte-li zájem o stažení i takových souborů, kontaktujte kancelář ZŠ, která Vás spojí s příslušným pracovníkem. Po ověření, zda jsou materiály poskytovány školskému zařízení Vám daný materiál zašleme.

- soubor ke stažení

ZŠ a MŠ České Velenice