Dne 25. dubna 2024 se uskutečnila pěvecká soutěž pro žáky prvního stupně.

Soutěžilo se ve třech kategoriích. 1. kategorii tvořili žáci prvních tříd, 2. kategorii žáci 2. a 3. tříd a 3. kategorii žáci 4. a 5. tříd. Celkem se do všech kategorií přihlásilo 32 žáků. Po rozezpívání s paní učitelkou Nedorostovou se začalo soutěžit. Porota to neměla vůbec jednoduché, jelikož výkony všech účastníků byly vynikající a vyrovnané. Vyhlášení výsledků pěvecké soutěže bylo následující:

V 1. kategorii se porota rozhodla vybrat 4 nejlepší zpěváky bez umístění a to: Ellu Klimke, 1. A, Anetu Cmuntovou 1. A, Ondřeje Gobyho, 1. B, Lenku Le, 1. B.

Ve 2. kategorii se umístili: 1. místo: Stella Škerlecová, 3. B, 2. místo: Sofie Pylypenko, 2. B, 3. místo: Patrik Mikl, 3. B. Za osobitý a originální výkon byl oceněn porotou Alex Holan, 2. B

Ve 3. kategorii obsadili: 1. místo: Denisa Kuncová, 5. A, 2. místo: Karolína Městková, 5. A, Antonín Krakowitzer, 4. A, 3. místo: Vojtěch Kamiš, Anna Miklová, oba ze 4. A. Cenu poroty obdržela Laura Machová ze 4. A.

Všichni účastníci pěvecké soutěže dostali sladkou odměnu, ocenění dárky za úžasné výkony. Pěvecká soutěž se velmi vydařila a měla velmi dobrou úroveň. Velká pochvala patří všem odvážným zpěvákům!

B. Nedorostová