Den po svátku české státnosti 29.9.2023 vyjela naše třída 7.A včetně třídní učitelky P. Svrčkové a p. asistentky M. Jandové na dlouho očekávaný výlet. Přání žáků bylo vyslyšeno, tudíž jsme zamířili do Českých Budějovic na adrenalinovou hru zvanou „Lasergame“.

Ve středu 25. října 2023 navštívili žáci prvních tříd herní výstavu modelů Seva z českých i zahraničních pohádek, která se konala v Česko – rakouském komunitním centru Fenix v Českých Velenicích. Překrásné modely pohádkových postav ohromily všechny žáčky, ale tvořivé dílny se stavebnicemi byly ihned zaplněny a děti vyráběly s velkou chutí a radostí. Nikomu se nechtělo opustit komunitní centrum. Výstavu si prvňáčci velmi užili a moc se jim líbila.

Třídní učitelky I. ročníku

Žáci 4.A a 4.B se ve středu 4. října zúčastnili dopravní výchovy a ozkoušeli si svoje cyklistické schopnosti.

Ve dnech 16. a 17. října 2023 proběhlo školní kolo 46. ročníku Pythagoriády. Tato matematická soutěž je letos určena pro žáky 5. - 8. ročníků.