Celým měsícem červnem nás provázel námět - Na celém světě jsou děti. Hned počátkem měsíce jsme oslavili Den dětí sportovními soutěžemi na školním dvoře, kde děti na deseti stanovištích plnily různéúkoly a za odměnu dostaly pěkné dárečky.

     Společně jsme vytvořili výtvarné dílo - Let balónem, kde každý vyrobil svojí postavičku, přidal jí do koše balónu a všichni společně jsme mohli odletět na prázdninový výlet. A protože si děti rády hrají, vytvořili jsme origami z překládaného papíru – žabičky, lodičky i pejsky.

     Červen patří nejen dětem, ale také všem tatínkům, proto jsme vyrobili přáníčka ke Dni otců. Také jsme namalovali vodovými barvami na výkres školní aktovky, přečetli ukrajinské pohádky a dávali si různé hádanky o létě.

   A teď už je před námi nejkrásnější období roku – hurá, těšíme se na prázdniny!