„Barevný podzim“ bylo téma měsíce října. Děti z II. oddělení vyráběly zvířátka z kaštanů a ještě namalovaly krásné duhové stromy. Děti ze III. oddělení nezůstaly pozadu a pustily se do tvoření podzimních listů, které vyzdobily jejich družinu. Také k halloweenskému svátku si děti vyrobily strašidelné duchy a černé netopýry.

Podzimní měsíc říjen nás okouzlil svojí nádhernou paletou barev. Na listech stromů se začaly objevovat úžasné barvy od žluté, oranžové, zelené přes červenou až po různé odstíny hnědé. Tyto krásné barevné variace jsme využili i při našem podzimním tvoření.

Tak už mají prvňáčci druhý měsíc školy za sebou. Celý jsme ho věnovali podzimu. Hodně jsme si povídali o počasí a k tomu děti vytvořily obrázek s deštníkem a holinkami.