Do naší školy nastoupí od pondělí 30. 11. 2020 na povinnou prezenční výuku všichni  žáci 1. stupně, žáci 9. ročníku a žáci tříd 6.B, 7.B a 8.B.

U žáků tříd 6.A, 7.A a 8.A bude tento týden pokračovat distanční výuka...

Žáci 1. stupně a deváťáci budou chodit do školy od 30. 11. 2020 prezenčně pořád, šesté, sedmé a osmé ročníky se budou po týdnech střídat. To znamená, že od dalšího pondělí 7. 12. 2020 budou ve škole na prezenční výuce kromě žáků 1. stupně také žáci tříd 6.A, 7.A a 8.A a samozřejmě také deváťáci.

Usnesením vlády ČR ze dne 12. 10. 2020 a následujících je základní škola od 14. 10. do odvolání pro všechny žáky uzavřena. Všechny třídy mají distanční výuku. Probíhá přes MS Teams, zadání jsou zveřejňována na stránkách školy. V případě problémů s online výukou (technické, jiné) po domluvě s tř. učitelem, učitelkou je možné využít alternativní způsob zadávání a odvezdávání práce-např. vyzvednutím materiálů u tř. učitele ve škole a opětovné vrácení.

Škola má k dispozici pro potřeby žáků  SIM karty do mobilních telefonů s datovým tarifem na 3 měsíce zdarma (po té se dá tarif ukončit).

Bližší informace - zde Datové tarify pro žáky. Rodiče, kteří mají zájem o využití této nabídky, se další informace (a případný kód k tarifu) dozví v kanceláři školy.

Od 2. 11. rozšiřujeme distanční "online" výuku i pro další ročníky. Především pro rodiče přikládáme jednoduchý, stručný návod- jak se přihlásit školním účtem k Office 365, jak nainstalovat a používat MSTeams - zde -

Další návod - Jak přiložit k zadání Teams soubor -

Plán distančního vzdělávání pro školní rok 2020/2021 je zde -