Nejočekávanější den ve školním roce, den školního výletu, připadl na středu 29. května 2024.

Cílem výletu bylo město Borovany, kde na děti čekalo divadelní představení O chytré ženě Blaženě a Peklománie. Do Borovan jsme cestovali vlakem a po příjezdu jsme netrpělivě vyhlíželi divadelní sál. Ale bylo nutné se ještě pořádně nasvačit a pak hurá do divadla. Představení bylo velmi legrační. Poté jsme se všichni přesunuli na náměstí, kde byl stánek se zmrzlinou a ledovou tříští. Nezapomněli jsme si také koupit nějaký ten dáreček v místním hračkářství a pak už nás čekala strašidelná Peklománie. Každá třída šla samostatně s paní učitelkou a paní průvodkyní. V Peklománii jsme se trochu báli, ale zase jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací z pekelného prostředí a viděli hodně čertů a čertic. To byl poslední zážitek a pak rychle na vlak, který nás dovezl zpět domů do Českých Velenic. Výlet se velmi vydařil a budeme se těšit na příští rok!

Třídní učitelky 1. tříd