22. června se část 8.A a 9. B vydala na divadelní představení Kytice v Národním divadle.

Ve čtvrtek 6. 6. jsme se vydali do zoologické zahrady v Hluboké u Borovan se žáky 2.A a 2.B. Tento výlet byl plánován jako součást vzdělávacího programu o zvířatech a jejich přirozených prostředích. Děti byly nadšené a my, učitelé, jsme se těšili, že jim umožníme poznat svět zvířat zblízka.

Letní období se nezadržitelně blíží a s ním i barevné letní dny. Tak právě barvy se staly tématem poslední návštěvy prvňáků v místní knihovně.

19. června žáci celé školy zkoušeli své dovednosti a znalosti práce s penězi a dalšími finančními produkty.

5. června se konalo tradiční utkání deváťáků a výběru kantorů ve volejbale.

Školní výlet VIII.A proběhl 11. června a směřoval do Prahy.

Žáci 8.B ve středu 12. června navštívili během školního výletu Prahu.

V pondělí 17. 6. se žáci 4.A vydali po stopách Jana Žižky do nedalekého Trocnova.

V úterý 11. června se žáci 3.B vydali po stopách Jana Žižky do nedalekého Trocnova.

Žáci šestého ročníku si 30.5. a 6.6. prošli národní přírodní rezervaci Červené blato.

V pátek 14. 6. se opět po roce konal 37. ročník školní lehkoatletické olympiády. Vše začalo slavnostním nástupem závodníků a složením olympijského slibu.